Provimi

          Již od třicátých let minulého století je Provimi   uznávanou autoritou v krmivářském průmyslu. Po dynamickém růstu v Evropě firma padesátých let expandovala na ostatní kontinenty jako Střední východ, Dálný východ, Severní i Jižní Amerika a Afrika.

V současné době je Provimi předním výrobcem krmiv pro hospodářská zvířata, specializuje se na vývoj a výrobu premixů, koncentrátů, aditiv a především speciálních krmiv, kterými jsou prestartéry a mléka pro selata a telata. Jejich výroba je zajišťována ve výrobním podniku v Rotterdamu, ve více přístavech v Holandsku, odkud jsou exportovány k odběratelům do než 100 zemí světa kamiony nebo loděmi.
Provimi pand 2010 S ZeilstraKlíčem k úspěchu je výzkum, vývoj a výroba vysoce kvalitních produktů. Předtím než jsou produkty a programy představeného trhu, jsou důkladně testovány ve vlastních výzkumných stanicích. Provimi také disponuje plně vybavenou laboratoří, kde jsou kontrolovány všechny vstupní suroviny a samozřejmě i konečné výrobky.Provimi nabízí analýzu krmných surovin ve své laboratoři jako služby svých zákazníků.

Provimi BV  patří od listopadu 2011 do skupiny Cargill  poskytující potraviny, zemědělské, finanční a průmyslové produkty a služby na celém světě. V současnosti pro skupinu  Cargill pracuje v 70 zemích světa přes 150 000 zaměstnanců.